Jsme zavedená společnost s desetiletou tradicí na českém trhu, zabývající se půjčováním cateringového a party vybavení. Díky našim zkušenostem Vám poradíme a zapůjčíme vše, co potřebujete na Vaši firemní či soukromou akci.

Půjčovna gastro a party vybavení ČESKÉ BUDĚJOVICE - O firmě

Půjčovna gastro a party vybavení ČESKÉ BUDĚJOVICE

Provoz 24 hodin denně – přizpůsobujeme se Vám

Vámi vybraný sortiment k zapůjčení v naší půjčovně si můžete zapůjčit kdykoliv, stejně tak jako kdykoliv vrátit. To vše po telefonické domluvě na telefonních číslech 734 240 214 nebo 603 764 495.

Kompletní sortiment pro Vaši akci

Zapůjčíme Vám na Vaši akci vše, co potřebujete. Disponujeme dostatečným množstvím nádobí, gastro potřeb, party vybavením, grily, stany, nábytkem a spoustou dalšího...

Veškeré vybavení na jednom místě v centrálním skladu

Pro Vaše pohodlí si vše můžete zapůjčit a vyzvednout v centrálním skladu půjčovny v Českých Budějovicích. Samozřejmě Vám vše můžeme také přivést na Vaše požadované místo, kde se Vaše akce koná. Adresa skladu v sekci KONTAKT.

Objednávky vyřizujeme okamžitě

Vaše emailové poptávky vyřizujeme neprodleně, případně můžete volat na telefonní čísla 734 240 214 nebo 603 764 495.

Nonstop provoz – přizpůsobujeme se Vám

Jsme zavedená společnost s desetiletou tradicí na českém trhu, zabývající se půjčováním cateringového a party vybavení. Díky našim zkušenostem Vám poradíme a zapůjčíme vše, co potřebujete na Vaši firemní či soukromou akci. Jsme specialisté a zaměřujeme se na party, oslavy, rauty, catering, barbecue, konference, semináře, a jiné společenské akce. Kompletní zapůjčený sortiment přivezeme kamkoliv po celé České republice, Rakousku, Německu, Slovensku. Na daném místě vše připravíme a nainstalujeme, stejně tak po skončení akce deinstalujeme a odvezeme.